Çağsan Makine İnşaat İmalat Sanayi Turizm Ticaret Limited Şirketi, çelik konstrüksiyon imalat ve montaj projelerinde, ileri teknolojiyi ve modern mühendislik çözümlerini kullanarak, konusunda uzman yönetici kadrosu ve personeli ile müşterilerine güvenilir, sorunsuz hizmet sunmayı ilke olarak benimsemiştir.

Maliyetlerimizi düşürmek, verimliliğimizi ve uzun vadeli karlılığımızı arttırmak, geleceğimizi güven altına almak hedefindeyiz.
Bu bağlamda amacımız bütün faaliyet sahalarında ve hizmet birimlerinde kalite bilincini sistematik ve düzenli bir şekilde sağlamak üzere Toplam Kalite Yönetimi 'ni yaşam şekli olarak benimsemek ve gereklerini yerine getirmektir.

Takım ruhunu benimsemiş, özveriyle çalışan çalışanlarımız, kalitemizin temelini oluşturmaktadır. Kalitemizin sürekliliğinin teminatı titiz çalışanlarımız ve sunduğumuz hizmettir.

 

Proje Görsel

Varoluş Amacı

· Markamıza bağlı müşteriler yaratmak. · Müşterilerimiz, toplumumuz ve çalışanlarımız için ölçülebilir yararlar sağlamak. · Toplumda kalite bilincinin yayılmasına katkı sağlamak. · Türkiye ekonomisi ve istihdama katkıda bulunmak.

Şirket hedefi

· Türkiye’nin önder firmaları içerisinde yer almak.

Kalite Politikası

· Kalitesi ile müşterilerimizi, · Çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı, · Çevre duyarlılığı ve yasal düzenlemelere uyması ile toplumun, İhtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işe yeni değer eklemektir.

Misyonumuz

Faaliyette bulunduğumuz sektörde tüm yasal şartlara uymak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, tedarikçiler ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek, şirketimizin misyonu ve kalite politikasıdır.

Vizyonumuz:

Kendi alanında lider konumda olmak, şirketimizi günün koşullarına hazırlarken, gelecekte de sektöründe aranan bir firma haline getirmek için çalışmak ve Çelik sektöründe Türkiye’de bir marka olmaktır.