Projelerimiz

Ulusoy Un 50. Yıl Tesisleri Cephe Kaplama ve Çelik Konstrüksiyon

 • Kategori:

Ulusoy Un 50. Yıl Tesisleri Cephe Kaplama ve Çelik Konstrüksiyon imalat ve montajları yapılması işi.

Seral Tekstil Çelik Kostrüksiyon

 • Kategori:

Seral Tekstil çelik kostrüksiyon depo yapılması.

Novak Tekstil Çelik Konstrüksiyon

 • Kategori:

Novak Tekstil çelik konstrüksiyon tekstil fabrikası yapılması işi

Gübretaş Tesisleri Çuval Deposu

 • Kategori:

Gübretaş Tesisleri çuval deposu yapılması.

Ercan Kara Çelik Konstrüksiyon

 • Kategori:

Ercan Kara çelik konstrüksiyon depo yapılması

Alo 153 Çelik Konstrüksiyon

 • Kategori:

Alo 153 çelik konstrüksiyon bina yapılma işi.

Canik Merkez Cami

 • Kategori:

Canik Belediyesi tarafından yapılan çelik konstrüksiyon taşıyıcı sistemli cami projesinin; çelik konstrüksiyon imalatları ve çatı kaplamaları ( Kenet sistem ) firmamız tarafından yapılmıştır. Yapımı gerçekleştirilen projede orta kubbe yüksekliği 28 m, Minareler 48 m yükseklikte yapılmıştır. Proje kapsamında 550 ton çelik konstrüksiyon imalatı ve montajı yapılmıştır.

Samsun Kosifler Otomotiv Showroom

 • Kategori:

Samsun Tekkeköy ilçesinde Samsun-Ordu karayoluna cephe olarak yapılan araç showroom projesinin tüm çelik konstrüksiyon imalatları firmamız tarafından yapılmıştır. İş kapsamında teknik servis geniş açıklıklı çatı yapımı, showroom bölümü çelik konstrüksiyonu, skylight cam tavan konstrüksiyonları, bölme duvar taşıyışı sistemleri, asansör taşıyıcı konstrüksiyonları, yangın merdivenleri gibi birçok imalat tarafımızca yapılmıştır. İş kapsamında 600 ton çelik konstrüksiyon imalat […]

Samsun Sheraton Otel Kanopi Uygulama

 • Kategori:

Samsun ilkadım ilçesinde Fener Plajı bölgesinde Ege Yapı tarafından yapılan otelin giriş kanopisi, balo salonu kanopisi, fibro beton taşıyıcı kirişleri, Yangın kaçış yolları, yangın merdivenleri, giriş tak ve güvenlik ofisi gibi birçok imalatı firmamız tarafından yapılmıştır. Projede 250 ton çelik imalatı yapılmıştır

4.000 Seyirci Kapasiteli Buz Pateni Salonu

 • Kategori:

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından Sivas da yapılan 4000 kişilik spor salonu projesinin çelik konstrüksiyon çatısı firmamız tarafından yapılmıştır. Proje kapsamında geniş açıklıklı (78 m uzunlukta) çelik makas imalatı yapılarak montajı sağlanmıştır. Çelik çatı ve dış cephe konstrüksiyonları ile birlikte toplamda 1400 ton imalat yapılmıştır.

Alaca – Tremi Yapımı

 • Kategori:

Ulusoy Un Fabrikası Çorum / Alaca ilçesindeki fabrika sahası içerisinde araç yükleme / boşaltma tesisi (Tremi) olarak yapılmıştır. İş kapsamında 50 ton çelik konstrüksiyon imalat ve montajı yapılmıştır.Yapının tüm çatı ve cephe kaplamaları boyalı galvaniz trapez sac olarak firmamız tarafından yapılmıştır.

Anıt Okulu Kanopi Uygulama

 • Kategori:

Samsun Adnan Menderes Bulvarı girişinde bulunan Anıt Okullarına ait yapının teras kot seviyesinde 150 m2 tek kolon taşıyıcılı kanopi sistemi firmamız tarafından projelendirilerek imalatı yapılmıştır.

TOHM Judo Spor Salonu

 • Kategori:

Samsun Atatürk Kapalı Spor Salonuna ek judo salonu olarak planlanmıştır. Tüm çelik konstrüksiyon imalatları tarafımızca yapılmıştır. Salon zemin kısmında firmamız tarafından özel olarak tasarlanan sporcuların sakatlanmalarını ve darbe etkilerini azaltabilen esnek zemin kaplaması yapılmıştır. Yapılan bu uygulama Judo salonları için örnek teşkil etmiş ve birçok antreman salonunda kullanılmıştır.

Toros Gübre Venturi Sistemleri

 • Kategori:

Toros fabrikası içerisinde ekonomik ömrünü tamamlamış venturi sistemi ve taşıyıcı kaskas sistemi demonte edilmiş ve yeniden imal edilerek yerine montajı sağlanmıştır.

Toros Çelik Çatı

 • Kategori:

Toros fabrikası içerisinde ekonomik ömrünü tamamlamış venturi sistemi ve taşıyıcı kaskas sistemi demonte edilmiş ve yeniden imal edilerek yerine montajı sağlanmıştır.

Kırıkkale Ulusoy Un Fabrikası

 • Kategori:

Ulusoy Un Fabrikası Kırıkkale /Çerikli ilçesindeki fabrika sahası içerisinde araç yükleme / boşaltma tesisi (Tremi) 12 mt genişlikte 2 hol olarak yapılmıştır. İş kapsamında 70 ton çelik konstrüksiyon imalat ve montajı yapılmıştır. Yapının tüm çatı ve cephe kaplamaları Boyalı galvaniz trapez sac olarak firmamız tarafından yapılmıştır.

Hisar İnşaat

 • Kategori:

Samsun Organiz Sanayi içerisinde Hisar İnşaat tarafından yapılan OKA hizmet binasına ait konferans salonuna ait geniş açıklıklı çelik döşeme imalatı firmamız tarafından yapılmıştır.

Batıpark Portatif Protokol Tribünü

 • Kategori:

Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından Vezirköprü ilçesi Kunduz Ormanı içerisinde bulunan güreş alanına 3000 kişilik portatif tribün yapılmıştır. Yapılan tüm imalatlar sıcak daldırma galvaniz ile kaplama yapılarak montajı yapılmıştır.

Müze ve Kafeterya

 • Kategori:

Canik Belediyesi tarafından Toptepe mevkiinde yaptırılmıştır. Yapı özellik olarak zemin toprak örtüsü altında kalacak şekilde tasarlanmıştır. Yapıya ait çelik uygulama proje ve imalatları tarafımızca yapılmış olup toplamda 400 ton imalat gerçekleştirilmiştir.

Kapalı Spor Salonu

 • Kategori:

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından yaptırılan ve yüklenicisi olduğumuz spor salonu projesi anahtar teslim yapılarak Emniyet Müdürlüğüne teslim edilmiştir.

Ticaret Sanayi Odası Heliport ve Çatısı

 • Kategori:

Samsun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yapılan hizmet binasının; çelik konstrüksiyon çatı, kenet sistem çatı örtüsü ve heliport kısmı korkuluk uygulamaları firmamızca yapılmıştır.

Seral Pamuk Çelik Konstrüksiyon İnşaat İşleri

 • Kategori:

Samsun Organize Sanayi bölgesinde faaliyet gösteren Seral Pamuk fabrikasında; Çelik Çatı, Sundurmalar, Arakat Döşemeleri, Cephe Taşıyıcı Konstrüksiyonlar, Geçiş Köprüsü gibi birçok imalat tarafımızca imalat ve montaj edilmiştir. Proje dahilinde yaklaşık 550 ton çelik kullanılmıştır.

Polfisan Fabrika Çelik Konstrüksiyon

 • Kategori:

Samsun Organize Sanayi Bölgesinde yapılan çelik konstrüksiyon çift hollü fabrika binasını yüklenicisi olarak anahtar teslim yapılmıştır. Proje kapsamında 3000 m2 kapalı alan ve 900 m2 idari ofis bölümü yapılmıştır.

Ulusoy Un Samsun

 • Kategori:

Samsun Tekkeköy Gıda Osb. bölgesinde yapılan fabrikanın tüm dış cephe kaplamaları firmamız tarafından yapılmıştır. Kaplama malzemesi olarak taşyünü doğulu panel kullanılmıştır iş toplamında 13.000 m2 cephe paneli uygulaması yapılmıştır.